Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-01-2014, 09:44 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Restorex ve hızlı saç uzaması

1 Restorex ve hızlı saç uzaması

Ürünü bilinçli şekilde kullananlar arasındayım sanırım. Kullanıma başlamadan öncesi, sonrası ve ara dönemlerde sürekli ölçüm yaparak ve de fotoğraf çekinerek ürünü test ettim. Yaklaşık bir yıllık bu test aşamasında eski fotoğraflara baktığımda şuan saçlarımın ne kadar da canlı göründüğünü fark ettim. Ölçümlere baktığımda da saçımın ne kadar hızlı uzadığını fark ettim. Önceleri saçlarımı hacimli ve canlı gösterebilmek için dışarı çıkmadan önce tonlarca ürün sürer öyle çıkardım. Bu hem zamanımı alırdı hem de maddi açıdan beni yorardı. Restorex ile tanıştıktan sonra saçlarımda ek bir ürün kullanma gereksinimi duymuyorum. Ayrıca ürün saç uzatma konusunda da son derece başarılı. Saç uzama hızım normaldi. Ama bir genç kız olarak ne kadar uzun saç o kadar iyidir diyorum. Ürünün bendeki etkilerini gören kız kardeşim ve annemde Restorex’in farklı ürünlerini alarak kullanmaya başladılar ve onlarda fayda görmeye başladılar. Başlarda o ürünlere kanıp paranızı sokağa atıyorsunuz diyen babamda ürünün gizli kullanıcısı. Bize söylemiyor ama şampuanlarımızdan kullandığını herkes biliyor. Hatta duştan çıktığında saçların aynı annem gibi kokuyor diyerek takılıyorum bazen. Ürünü kullanıp da memnun kalmayan biri ile henüz karşılaşmadım. Eğer sizde saçlarınıza önem veriyorsanız çekinmeden kullanabileceğiniz ender ürünlerden biri olduğunu bilmelisiniz ve kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

hızlı saç uzatan şampuan ( Restorex.com.tr )
Reply With Quote
Reply

Posting Rules