Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-24-2014, 05:59 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Ulceron, bitkiyi insanların kullanabileceği bir hale getirdiğiniz için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar. Bir süredir midem ile ilgili rahatsızlıklarım oluyordu sürekli tekrar eden sancılar ve ağrılar gerçekten çok zorluyordu beni en sonunda araştırmalarımın sonucuna vardım ve internetten gördüğüm bir bitkiyi yani kır iğdesi yağını gördüm. Hemen araştırmaya başladım bu bitkiyi yani kır iğdesi yağını araştırdım ve mide rahatsızlıklarına iyi gelen bir bitki olduğunu öğrenince hemen alıp rahatlamak istedim fakat bu yağı bulmak bir o kadarda zordu araştırmalarıma devam ederken Ulceron ’u gördüm içerisinde benim araştırdığım bitkiyi yani kır iğdesi yağının da olduğunu görünce almak istedim doktorum ve eczacıma da danışarak bu ilacı kullanmamda bir sakınca olmadığını gördüm hemen bir adat aldım ve kullanmaya başladım etkilerin göstermeye başlayınca Ulceron ’un ne kadar muhteşem bir ilaç olduğunu anladım artık eskisi gibiyim hayatıma olduğum yerden devam ediyorum kır çiçeği yağı gerçekten çok etkili bir bitki herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum teşekkürler Ulceron bu bitkiyi insanların kullanabileceği bir hale getirdiğiniz için teşekkürler.

ülser - Nutraxin.com.tr
Reply With Quote
Reply

Posting Rules