Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-27-2014, 09:46 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Resimli kelime bulmaca cevapları

Tanıtılan Sayfa Linki : http://cokbilgi.org/resimli-kelime-b...cevaplari.html

Site Konusu : Resimli kelime bulmaca cevapları

Domain Kayıt Zamanı : Mayıs 2014

Tanıtım ve Açıklamalar : Akıllı telefonlarınız için kaliteli oyun arıyorsanız sizlere Resimli kelime bulmaca oyununu şiddetle tavsiye ediyorum. Bu oyun, şu ana kadar yarım milyondan fazla akıllı telefon kullanıcısı tarafından indirilmiş bulunulmaktadır.

Oyunda takıldığınız yerler olur ise, internetinizi kullanarak resimli kelime bulmaca cevapları araştırması yapabilirsiniz. Resimli kelime bulmaca oyunu için cevaplar internet üzerinden kolayca bulunabilir.

Resimli kelime bulmaca oyunun nasıl oynanılacağı, oyun ile ilgili ipuçları, oyunun cep telefonuna nasıl yüklendiği ve çok daha fazlası cokbilgi.org adresinin Resimli kelime bulmaca cevapları sayfasında sizleri bekliyor.

Oyundaki sorular için bir zaman kısıtlamanız bulunmamaktadır. Takıldığınız yerler için cokbilgi.org sitesindeki ilgili sayfayı ziyart edebilirsiniz.

Hem Andorid hem de IOS işletim sistemlerine sahip akıllı telefonlara indirilebilen bu eğlenceli oyunun boyutu da sadece 43 mb büyüklüğündedir. Oyunu telefonunuza saniyeler içerisinde yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Herkese iyi eğlenceler dileriz.
Reply With Quote
Reply

Posting Rules