Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-13-2014, 07:55 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Bioxcin Femina Kullananlar

Bioxcin Femina Kullananlar
Merhaba benim saçlarım çabuk elektriklenen saçlardan. Hiçbir şekilde istediğim şekli veremiyordum ve çok bakımsız bir görünüm kazanıyordu buda sadece benim değil sanırım hiçbir kimsenin istemediği bir durumdur. Birçok saç kremi denedim birçok şampuan denedim ama işin açığı pekte işe yaradığını söylemem hatta hiç işe yaramadı saçlarım aynıydı saç kremleri saçımı yağlandırıyor şampuanlar ise yıpratıyordu. Bir gün kuaföre gittiğimde saçlarımı inceleyen kuaförüm bana Bioxcin Femina Kremden bahsetti şaşırmıştım ne olduğunu biliyor ilk defa duyuyordum. Merakla sordum ne olduğunu oda anlatmaya başladı. Diğer saç kremlerinden çok farklı olduğunu en başta bitkisel olduğundan bahsetti zararlı bir şeyde olamazdı sonuçta pekâlâ deneyim ne kaybedebilirdim ki dedim. Hemen eczaneye gidip Bioxcin Femina Krem aldım kendime ve kullanmaya başladım saçlarımda şaşırtıcı derecede elektriklenme olmamıştı. İkinci gün tekrar denedim yine aynı sonuç elektriklenme yok ve canlılık var doğal güzel bir görünüm var. Kolayda şekil verebiliyordum mutlu olmuştum dedim ki işte o an iyi ki o kuaföre gitmişim iyi ki Bioxcin Femina Kremi almışım.

http://www.bioxcin.com.tr/ ( Bioxcin.com.tr )
Reply With Quote
Reply

Posting Rules