Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10-09-2015, 12:44 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Success.com.tr Dil okulları

Site Adı : http://www.success.com.tr

Site Konusu : Success.com.tr Dil okulları

Site Açılış Tarihi : Temmuz 2009

Site Tanıtım Mesajı : Yurt dışında eğitim görmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Success.com.tr adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresi aracılığı ile Yurt Dışı Eğitim programları hakkında bilgiler toplama şansı elde edebileceksiniz.

Yurt dışında birbirinden kaliteli dil okullarına gitmek için, Success.com.tr sitesindeki Dil okulları sayfasına bağlanmanızı öneriyoruz. Bu sayfada yurt dışı dil okulları ile ilgili, kıymetli veriler ziyaretçilere sunulmuştur.

Hem çalışıp hem okumayı planlayanlar, Success.com.tr Work And Travel programlarını inceleyebilir. Work And Travel programları sayesinde, dünyanın en güzel ülkelerini gezme, bu ülkelerde okuma ve yabancı dilinizi geliştirme fırsatı bulabileceksiniz. Üstelik tüm bunları, yapacağınız işler sayesinde tamamen bedavaya getirebilirsiniz.

Amerika, Kanada, İngiltere, Güney Afrika ve daha pek çok ülkede yurt dışı eğitim almayı hayal edenler, Success.com.tr sitesine giriş yapabilir. Eğitim hizmetlerine binaen fiyat listeleri, yabancı dil okulu fiyatları, work and travel programları hakkında merak ettiğiniz birçok soruya dair cevaplar, sitede kendine yer bulmuştur.

Posting Rules