Kivrak bir Forum  

Go Back   Kivrak bir Forum > Kivrak Forumları > Web Site tanıtımları
FAQ Community Calendar Today's Posts Search

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 07-08-2013, 10:21 PM
admin admin is offline
Administrator

Default Barbie oyunları ve Bakıcı oyunları

Barbie oyunları ve Bakıcı oyunları

Genç kızlar barbie oyunları oynamayı genelde pek severler. Biz de genç kızları düşünerek çok güzel bir barbie sitesi hazırlamaya karar verdik. Bu sitenin adını da barbieoyunlari.net.tr olarak koyduk.

Bugün barbieoyunlari.net.tr isimli internet sitesi hakkında sizlere bilgi vereceğim. Bu internet sitesi, bilhassa genç kızlar için muhteşem ötesi bir site olarak tanımlanabilir. Çünkü bu site içerisinde çoğu genç kızın ilgi odağında olan oyun çeşitleri yer almaktadır. Konu başlığında barbie oyunları ve bakıcı oyunları ifadesini kullandım. Bu iki oyun türüne ve çok çok daha fazlasına barbieoyunlari.net.tr sitesi vasıtasıyla ulaşabilmek mümkün olacaktır. Şimdi sitedeki bazı eğlenceli oyunları sizlerle paylaşacağım. Sizlere özellikle site içerisinde yer alan iki bakıcı oyunundan söz etmeyi planlıyorum. Bunlardan ilki: Parti bebekleri oyunu, ikincisi ise bebek bakımı oyunu ismine sahiptir. İlk olarak Parti bebekleri oyunu ile başlayacağız.

Parti bebekleri oyununa ait çok özel bir resim:

Partilere genelde genç kızlar ve genç erkekler gider. Lakin bu oyunumuzda partinin tüm katılımcıları birer bebek. Evet yanlış duymadınız. Bir parti hayal edin. Ve bu partideki herkesin bebek olduğunu düşünün. Sizin bu oyundaki göreviniz, partiye katılan bebeklere göz kulak olmak olacaktır. Parti bebekleri oyunu, Bakıcı Oyunları sınıfına dahil bir oyundur. Bu oyun açıkçası, benim şu ana kadar gördüğüm ve oynadığım en enteresan ve en eğlenceli bakıcı oyunlarından biridir. Eğer sizin de canınız bakıcı oyunu oynamak istiyor ise, parti bebekleri oyununa mutlaka gözatmalısınız değerli arkadaşlar.

İkinci olarak tanıtacağım oyunun adı Bebek Bakımı Oyunu şeklindedir. Bu oyun, adı üstünde bir bebek bakımı oyunudur. Barbieoyunlari.net.tr sitesinin en harika bebek bakımı oyunlarından biridir bana göre. Siz de eminim bu bebek bakımı oyununu oynarken en az benim kadar eğleneceksiniz. Lafı daha fazla uzatmadan ben tüm site ziyaretçilerine oynayacakları tüm bebek bakımı ve barbie oyunlarında içtenliğimle başarı dileklerimi iletiyorum. Bu siteye girip oynadığınız her oyundan maksimum zevki almanızı temenni ederim. Barbie seven genç kızlara ve bütün oyunseverlere sevgilerimle

Reply With Quote
Reply

Posting Rules