Dar Kesim (Slim Fit) Takım Elbise

Dar Kesim (Slim Fit) Takım Elbise

Gün geçtikçe erkeklerin zevkleri değişmeye başlıyor, özellikle son dönemlerde Slim Fit Yani Dar Kesim Takım Elbise modelleri oldukça yaygınlaştı. Bize sorarsanız iyi vucutlara yakışan bu modeller kilolu erkeklerde iyi durmayabiliyor.

takım elbise

Bu tarz dar kesim modeller genelde yeleksiz giyilirken, spor giyim severler için takım içerisine bir Tshirt ile de kombinlenip şıklık yaratılabiliyor.

Örnek verecek olursak hem dar, hem kruvaze bir takım elbise içerisine giyilecek gömlek ve ayakkabı ile şık durabilecek bir Kruvaze Takım Elbise Modeli olabiliyor.

Takım Elbiseyi tabiki gömlek mi tshirt mu yoksa polo yaka ile giymeniz ve kemerinden ayakkabısına, aksesuarına kadar uyumlu olabilmesi için de sizin için ayrı bir avantaj yaratırken, giyinmeyi bildiğinizi görenler tarafından da takdir akabileceğinizi belirtmek isteriz.

Sadece Takım Elbise ile yola çıkmamanızı kişiliğinizi yansıtan marka Parfüm modelleri ile de karizmanızı ortaya koymanızı tavsiye ederiz. Bunun için örnek orjinal Tester Parfüm modellerine linkten ulaşabilirsiniz. Bol karizmatik günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir